poniedziałek, 3 listopada 2014

18. Jesienna rutyna .

Witajcie :*
Czeka mnie kolejny pracowity tydzień! ;)
Jedynym plusem brzydkiej pogody jaki dotychczas udało mi się znaleźć to to, że nie mając ochoty na wyjścia z domu mogę więcej czasu poświęcić nauce :D Co oczywiście jak wiadomo bardzo mi się przyda bo to już nie jest pierwszy raz gdzie do mojego życia wkrada się rutyna :P Strasznie tego nie lubię, wolę spontaniczność, szybkie plany, kreatywność wtedy nie zna granic a tu co?... Nadszedł czas gdy w szkole spędzam połowę dnia a gdy wracam do domu robi się szarówka a ja muszę zabierać się za zadanie domowe zamiast wyjść z domu choćby na spacer :D

 

 Dzisiaj czekają mnie strasznie męczarnie. Jutro mam do napisania zaległy sprawdzian z piątku z Wyposażenia i zasad bezpieczeństwa w gastronomii (taki mało potrzebny i dość nudny przedmiot na techniku żywienia :D )
Czeka mnie nauka o instalacjach : wodociągowej, kanalizacyjnej, świetlnej, elektrycznej, klimatyzacyjnej ... Coś strasznego ! :D Nie lubię uczyć się czegoś co w najmniejszym stopniu mnie nie interesuje ;/ Stanowczo wolę zajęcia praktyczne w salach gastronomicznych: Przyrządzanie i ekspedycja potraw- tam właśnie widzę moją przyszłość ! :)


Tak więc życzcie mi powodzenia! Bo nie na tym sprawdzianie kończy się tydzień przede mną jeszcze sprawdzian z fizyki, edb i zapewne jeszcze masa niezapowiedzianym kartkówek :D Tak więc niestety nie wiem kiedy zajrzę tutaj do was, ale mam nadzieje że na długo was nie opuszczę  :*

3 komentarze:

  1. You have a nice blog girl! x

    OdpowiedzUsuń
  2. Jasne ze zycze ci powodzenia! Znam to w Polsce bylam przez pierwszy semestr w technikum informatyczno-bankowym wiec mialam zapierdol i uczylam sie rzeczych nie potrzebnych xd. Medycyna to zdecydowanie moj konik no i nie w Polsce ;)
    Trzymam jeszcze za ciebie kciuki zebys wszystko dobrze napisala! ;)

    versjada.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz <3
Cieszy mnie każda szczera opinia :)

Obserwacja za obserwacje, jeśli zaobserwujesz poinformuj mnie o tym :)
Odwiedzam każdy blog który zostawi po sobie jakiś ślad :*