piątek, 1 sierpnia 2014

6. I reset my brain .

Hej :)
Dzisiaj kolejny dzień spędziłam na kontemplacji, ostatnio bardzo dużo myślę.. Myślę choć nie chce myśleć...
Myślę za dużo i zbyt intensywnie.. Tak wiele myśli przechodzi ciągle przez mój mózg, zaprzątam sobie głowę każdą najmniejszą błahostką mimo że wcale nie chce myśleć .. Wydaję mi się że to wszystko przez codzienną wakacyjną nudę, im więcej mam czasu tym więcej myślę a myśląc zbyt intensywnie, przez moją głowę przechodzi milion myśli na minutę.

Kiedy przychodzi taki czas że chcę się zresetować, najlepiej działa na mnie czytanie artykułów,postów z przemyśleniami, i tak było właśnie ostatnio kiedy natrafiłam na ten post : [KLIK] na blogu Finewhatev ;)
W ekspresowym tempie zaczęłam zastanawiać się nad tym co znalazło się w poście u Justyny, i ta myśl nie opuszczała mojej głowy aż do dziś.

Who Am I ? Kim ja jestem? Rozmyślałam nad tym dziś podczas wieczornego spaceru na żwirownie. Siedziałam tam i rozpatrując konkretne sytuacje z różnymi osobami w tle cały czas dochodziłam do wniosku że za każdym razem jestem kimś innym, za każdym razem pokazuje nowe "JA". Każdy napotkamy przeze mnie człowiek wywołuje we mnie odmienne uczucia... Właśnie od dwóch dni siedzi mi w głowie to pytanie KIM JESTEM? Otóż na dzień dzisiejszy nie wiem kim jestem.. Wiem tyle że miotam się po tym szarym świecie wśród szarych ludzi i sama nawet nie do końca wiem czego od życia chce .. :PPrzepraszam za chaos w poście ( taki chaos w poście jak i w głowie ) , nie do końca wiedziałam jak wam to przekazać, a chciałam podzielić się tym co myślę, co czuje... :P

Do następnej ! <3

8 komentarzy:

 1. Post rzeczywiście trochę chaotyczny, ale czasami trudno przekazać swoje myśli ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. jej, fajnie, że mój post cię zainspirował!! :) wielkie dzięki za wspomnienie o mnie we wpisie :) też często tak mam że sobie nad wieloma rzeczami myśle, a ten wpis to tylko taki stary fragment z moich zapisków wygrzebany, bo ostatnio jakoś wróciłam do tego tematu :)
  no cóż mi się wydaje, że cały czas szukamy siebie i tak naprawdę nigdy nie będziemy w pełni "sobą" bo definiowani jesteśmy przez ludzi, a każdy patrzy na nas w inny sposób :)
  pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. popracuj nad jakością zdjęć :)  fashionable-sophie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też dużo myślę, nad każdym głupim drobiazgiem. Teraz również będę się zastanawiać nad tym co tu napisałaś. :o Ja też nie wiem kim do końca jestem, to trudne filozoficzne pytanie. ;)
  Przepraszam, jeżeli są dwa komentarze, ale przez mój internet nie jestem pewna, czy sie opublikował...
  Zapraszam do mnie, nowy post :) // http://pretty-amazement.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Całe życie odkrywamy siebie :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny post oraz zdjęcia.:)
  Obserwuje :*

  Dopiero zaczynam moją przygodę z blogowaniem - jeśli Ci się spodoba mój blog skomentuj , albo zaobserwuj.:) Będzie mi bardzo miło.
  http://oliviejulie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz <3
Cieszy mnie każda szczera opinia :)

Obserwacja za obserwacje, jeśli zaobserwujesz poinformuj mnie o tym :)
Odwiedzam każdy blog który zostawi po sobie jakiś ślad :*